Понеділок, 01.03.2021, 21:13:01
Приветствую Вас, Гість

Звіт

про проведення Всеукраїнського місячника шкільної бібліотеки

          Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України "Про проведення щорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек" з 02 жовтня по 31 жовтня 2017 р. в Путивльському НВО пройшов місячник шкільної бібліотеки під гаслом «Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя».

        Під час проведення місячника були охоплені всі вікові групи дітей з 1 по 11 класи. В рамках проведення місячника було проведено ряд заходів, спрямованих допомогти учням сформувати навички здорового способу життя та усвідомити негативний вплив шкідливих звичок на організм людини.

       У початковій школі формування здорового способу життя здійснювалось через дотримання режиму дня, навичок особистої гігієни, самоконтроль за правильністю постави під час письма, читання, ходьби, культуру споживання їжі.

В ході проведення місячника учні взяли участь у виставці малюнків «Здоровим бути модно».

         В бібліотеці була організована виставка літератури, методичних розробок для проведення виховних годин, бесід, які використовуються в роботі з попередження тютюнопаління, наркоманії, алкоголізму серед учнів.

     У 5 класі проведено бібліотечний урок  «Обираємо здоровий спосіб життя».

Метою якого є поглибити поняття про те, що для людини головне – це здоров'я. Створити умови для закріплення знань учнів з питань здорового способу життя. Розширити знання дітей про особисту гігієну, виникнення різних хвороб. Формувати санітарно-гігієнічні навички догляду за тілом; сприяти зміцненню здоров'я дітей, покращенню настрою. Розвивати вміння берегти здоров'я, слідкувати за собою.