Понеділок, 12.04.2021, 04:18:09
Приветствую Вас, Гість

Корисні сайти

Загальні

 1. Левко. Дитячий сайт.

 2. Казкар

 3. Львівська обласна бібліотека для дітей.

 4. Малеча - форум для сучасних батьків. 

 5. Мама-Тато. Усе що ви маєте знати про дітей.

 6. Малеча. Сайт для теперішніх та майбутніх мам

 7. Чернігівський форум про дітей

 8. Петрик. Для батьків та дітей

 9. Соняшник

 10. Національна бібліотека України для дітей

 11. Київська обласна бібліотека для дітей

​​Для батьків дітей з особливими освітніми потребами

 1.  Єдність дітей - портал для дітей з обмеженими можливостями та їх батьків. Містить статті та книги з проблем виховання, навчання, реабілітації дітей з обмеженими можливостями, каталог закладів (Білорусь), пропонуються можливості співробітництва. В розділі "Статті" - матеріали про організацію допомоги дітям з ДЦП, аутизмом, вадами слуху, а також про гіперактивність, гідроцефалію, артрогрипоз, цукровий діабет, синдром Ретта, вроджені пороки серця. Є розділ "Вправи".

 2. Особливе дитинство.  Сайт присвячений проблемам дітей з особливими потребами в Росії. Розділи: права, книги, організації, діти (історії дітей), форум. 

 3. Сайт для батьків, які хочуть знати більше про розвиток своєї дитини. На сайті можна дізнатись про вікові норми розвитку дитини до 7 років, знайти рекомендації дефектолога, логопеда, психолога з багатьох питань, ознайомитись з розвиваючими іграми, поспілкуватись на форумі.

 4. Дорога в мир. Сайт міжрегіональної суспільної організації допомоги дітям з особливостями психомовленнєвого розвитку та їх сім'ям.  

 5. Особые дети - МОГУТ!. Форум батьків особливих дітей.

 6. Психологічний центр Адалін. Виховання дітей. Дитяча психологія. Поради психолога. Падалка для дітей. Відпочинок з дітьми. Рецепти для дітей. Здоров'я дитини. Дитячі хвороби. Підготовка до школи. Розвиваючі ігри.

 7. Крок. Компенсація. Розвиток. корекція. Сайт для батьків дітей з ДЦП. Містить рекомендації лікарів і педагогів, методики реабілітації, ігри для дітей. Є форум.

Для педагогів і психолога

 1. Освітній портал -  все про освіту України.

 2. Острів Знань. Освітній шкільний інтернет-портал. Містить статті, методичні матеріали та ін. Є розділ "Навчання дітей з особливими потребами" 

 3. Нацiональна бiблiотека Украiни iменi В. I. Вернадського

 4. Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського

 5. Методичний портал.

 6. Товариство Живого Журналу, присвячене проблемам дефектології