Четвер, 01.10.2020, 20:53:57
Приветствую Вас, Гість

Почесні  грамоти та відзнаки!

2019 - 2020 навчальний рік

За активну участь:

  1. Пальоха Анастасія – в І етапі Всеукраїнського конкурсу « Український сувенір».

  2. Збірна команда НВО – у районних змаганнях з легкоатлетичного чотириборства в залік 28 районних спортивних ігор серед школярів.

  3. Ірина Медвідь – районний конкурс читців. Номінація «Старша категорія».

  4. Валерія Арбузова - районний конкурс читців. Номінація «Молодша категорія».

  5. Юлія Стеблянко - районний конкурс читців. Номінація «Молодша категорія».

  6. Олександр Нечипоренко - районний конкурс читців. Номінація «Молодша категорія».

  7. Лілія Марченко – у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «театральне мистецтво»- «Живе слово» категорія 13-17 років номінація «Твори Лесі Українки».

  8. Іван Семененко - у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «театральне мистецтво»- «Живе слово» категорія 10-13 років номінація «Гумор і сатира».

  9. Анастасія Пальоха – в І етапі Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір».

  10. Дарья Бітюцька – в чемпіонаті району з пляжного волейболу.

За зайняте ІІІ місце:

1.Олександр Голубков – у районних спортивних змаганнях школярів з плавання (хлопці 6-7 клас).

2. Вікторія Демьяненко - у районних спортивних змаганнях школярів з плавання (дівчата 10-11 клас).

3. Олександр Голубков - у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «театральне мистецтво»- «Живе слово» категорія 10-13 років номінація «Твори Лесі Українки».

4. Валерія Арбузова - у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «театральне мистецтво»- «Живе слово» категорія 13-17 років номінація «Гумор і сатира».

5. Олександр Голубков – в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

6. Сергій Гоняєв – у районних змаганнях з настільного тенісу серед школярів.

За зайняте ІІ місце:

Олег Яценко – у 28 районних спортивних змаганнях школярів з плавання (хлопці 6-7 клас).

Дарья Бітюцька  – у 28 районних спортивних змаганнях школярів з плавання (дівчата 10-11 клас).

Максим Леонов - – у 28 районних спортивних змаганнях школярів з плавання (хлопці 10-11 клас).

Діана Чиленко - у 28 районних спортивних змаганнях школярів з плавання (дівчата 6-7 клас).

Анастасія Толстошеєва - у 28 районних спортивних змаганнях школярів з плавання (дівчата 4-5 клас).

Збірна команда НВО – у районних змаганнях з волейболу серед школярів.

НВО(вчитель Полтавцева В.О.) – у районному етапі обласного конкурсу «Найкращий кабінет початкових класів.

Тетяна Азаренко – у відкритому чемпіонаті району з волейболу серед жінок, в складі міської команди.

Сніжана Синьоока – в чемпіонаті України по панкратіону ( треплінг гі).

За зайняте І місце:

  1. Микита Толстошеєв - у 28 районних спортивних змаганнях школярів з плавання (хлопці 6-7 клас).

  2. Марина Лазарь - у 28 районних спортивних змаганнях школярів з плавання (дівчата 4-5 клас).

  3. Дарья Ремньова -  у 28 районних спортивних змаганнях школярів з плавання (дівчата 8-9 клас).

  4. Збірна команда НВО - у 28 районних спортивних змаганнях школярів з плавання естафета 4x25 вільним стилем.

  5. Софія Стародворська - у 28 районних спортивних змаганнях школярів з плавання (дівчата 6-7 клас).

  6. Данило Чекунов -  у 28 районних спортивних змаганнях школярів з плавання (хлопці  10-11 клас).

  7. Владіслав Мінаков - у 28 районних спортивних змаганнях школярів з плавання (хлопці  8-9 клас).

  8. Владислава Марченко – в І етапі Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір».

  9. Олександр Голубков - в І етапі Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір».

  10. Сніжана Синьоока – в чемпіонаті України по панкратіону (треплінг ноу-гі).

  11. Сніжана Синьоока – в чемпіонаті України по панкратіону (традішин).

  12. НВО – у конкурсі презентації плакатів, стінгазет «Моє вікно в Європу», приуроченому Дню Європи в Україні.

  13. Анастасія Польоха – у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіад з хімії.

  14. Анастасія Польоха – у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіад з біології.

  15. НВО - у районному етапі обласного огляду-конкурсу на кращу організацію оздоровлення дітей улітку в закладах дошкільної освіти.

  16.  НВО- у обласному огляді-конкурсі серед закладів освіти Сумської області щодо організації заходів цивільного захисту, наявності матеріальної бази та проведення заходів безпеки життєдіяльності.

  17. НВО – в районному етапі обласного огляду-конкурсу на кращу організацію оздоровлення дітей улітку в закладах дошкільної освіти.

  18. НВО – у районному етапі огляду-конкурсу серед закладів освіти Путивльського району щодо організації заходів цивільного захисту, наявності матеріальної бази та поведення заходів з безпеки життєдіяльності.

  19. НВО – в обласному огляду-конкурсі серед закладів освіти Путивльського району щодо організації заходів цивільного захисту, наявності матеріальної бази та поведення заходів з безпеки життєдіяльності.

  20. Дарья Бітюцька – у районних змаганнях з настільного тенісу серед школярів.

  21. Олександр Голубков – в І етапі обласній виставці творчих здобутків юних майстрів народних ремесел «Зна і люби свій край».

  22. Валерія Чаус - в І етапі обласній виставці творчих здобутків юних майстрів народних ремесел «Зна і люби свій край».

  23. Єлизавета Дугіна - в І етапі обласній виставці творчих здобутків юних майстрів народних ремесел «Зна і люби свій край»

 

Перше місце День Європи

Літературний конкурс

      Чисті роси