Понеділок, 12.04.2021, 05:28:16
Приветствую Вас, Гість


  

 
 

Історія стврення школи

        У вересні 1994 року з метою реалізації нового змісту освіти, яке передбачає розвиток особистісних якостей дітей, батьків, вчителів і використання нових сучасних технологій навчання і спілкування з дітьми з ініціативи райдержадміністрації, міської ради, кандидата психологічних наук Подшівайловой Л.І. і кандидата фізико - математичних наук Подшівайлова М.М. були організовані і відкриті експериментальні класи за технологією розвиваючого навчання (система Д.П. Ельконіна, В. В. Давидова) на базі ЗОШ №2 ім. Г.Я. Базими. До експеримент було залучено 1 клас (вчителя Сахарова Е.Н., Корчева В.В.) і 5 клас (класний керівник Полозова В.В.).

        Результати експерименту були позитивними, тому виникла необхідність збільшити кількість класів.

 

У вересні 1995 року на базі дитячого садка №5 був створений навчально - виховний комплекс розвитку особистості з раннього віку: дошкільне відділення - ЗОШ I ст. - гімназія.

У 2003 році навчально - виховний комплекс перейменували в Путивльське навчально - виховний комплекс: спеціалізовану ЗОШ I - III ст. (Гімназію) - дошкільний навчальний заклад.

У 2011 - 2012 навчальному році школа пройшла атестацію і була перейменована в Путивльське навчально - виховний комплекс: спеціалізована загальноосвітня школа I ст. - гімназія - дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) Путивльського районного ради Сумської області.

 

У 2013 році школа відзначила своє повноліття (18 років). Зараз нашій школі 26 роки.

Посада директора об'єднання займали Подшівайлов А.М., Шконда Л.А., Бикова Н.Г., Пикулева І.М. З 2008року - Лепешкіна Т.В., яка за своєю ініціативою об'єднує колектив близько єдиної спільної мети - зробити навчання для дітей цікавим, простим, розкрити їх творчий потенціал, навчити використовувати свої знання і вміння в реальному житті, навіть в нестандартних ситуаціях. Так як учитель несе відповідальність за розум і душі майбутніх громадян країни.

 

Символіка НВО 

 

 

Прапор НВО   

 

 

 

Герб НВО 

 

 

 

 

Гімн НВО 

 

На семи холмах - Путивль-град!

Разбросал свои дома он.

Наша школа – это наш сад!

Наша школа – это наш дом!

А над речкою - Ковпака тень,

Городок хранит княжны лик.

Наша школа – это наш день!

Наша школа – это наш миг!

 

УВК – нет державы чудеснее!

УВК – мы живём здесь, как хочется!

УВК – наши мысли и песни!

УВК – это наше Высочество!

УВК!

 

Мы уверенно глядим вдаль.

Знаем: будет из нас толк.

Если надо – тверды, как сталь.

Если надо – нежны, как шёлк.

Если трудно – на душе мрак,

Всё получится! Дерзай! Верь!

Наша школа объяснит: как.

Приходи, мы откроем дверь!

 

 

 

Шо таке НВО?

 

Це безперервна освіта!

 

У школі знімаються проблеми адаптації дитини при переході з дитячого садка в початкові класи, а потім в гімназію. Рік ділиться на два семестри. Канікули на протязі року встановлюються після п'яитижневого навчання. Школа працює в п'ятиденному режимі. В НВО організовано обов'язкове триразове харчування.

 

 

Створена певна система навчання і виховання, яка ґрунтується на демократичних і гуманістичних принципах: взаємодопомога, взаємоповага, самовдосконалення особистості учня і вчителя.

 

 

За час існування у НВО було 17 випусків. Всього випустили 178 учнів. Всі продовжують навчання в закладах різних рівнів акредетаціі. У кожного випуску були медалісти (золота медаль - 32, срібна - 21). Учні НВО постійно беруть участь і стають призерами районних, обласних олімпіад, конкурсів.

 

 

 

Що таке НВО?

Це стиль життя!

НВО - школа розвитку особистості не тільки дитини, але і вчителів, вихователів, батьків.
Педагогічний колектив постійно перебуває в творчому пошуку і підвищує свій кваліфікаційний рівень.

 
 
 
За роки існування вчителя НВО створили авторські програми: з російської мови, хореографії, математики, природознавства, світовій культурі, стилістиці, розробили методичні рекомендації до курсу «Різноманітність релігій і культур світу».
 
 
 
 
 

 

В НВО не формують, чи не перевиховують, не готують до самостійного життя шляхом повідомлення інструктивних, схоластичних знань за принципом: завчи, запам'ятай, потім стане в нагоді, якщо не встигнеш до цього часу забути.

В НВО в атмосфері взаємоповаги та любові самостійно і відповідально розвивають, вдосконалюють кожен свою особистість, при цьому зберігаючи, захищаючи від негативу спілкування фізичне, психічне, соціальне і духовне здоров'я один одного.

 

 

 

Що таке НВО?

Це унікальне психологічне забеспечення!

Колектив НВО є членом Всеукраїнської Асоціації розвиваючого навчання, створив на базі бібліотеки УВО науково - методичний центр з розвивального навчання.

 

 

У 2009 році заклад занесено в Обласний мережу шкіл сприяння здоров'ю за програмою «Здоров'я - через освіту».

Гімназія співпрацює з «Корпусом миру».

В НВО особлива, доброзичлива атмосфера. Всі ми, як одна велика, дружна сім'я! Наша спільна мета - впровадження майбутнього в сьогодення. 21 сторіччя потрібні люди - носії натхнених знань, які здатні самостійно ставити життєстверджуючу мета, досягати її та нести повну відповідальність за можливі наслідки цієї діяльності.

 

                
 

Вкладати інтелект і гроші в НВО - це означає думати про майбутнє своїх дітей, а значить піклуватись про майбутнє Путивля!

\